Gerçek Büyücü Medyumlar
Genel

Gerçek büyücü medyumlar

Gerçek büyücü medyumlar sayfasına hoşgeldiniz. Bu sayfa büyücüler ve yaptıkları büyüler hakkında bilgi edinebileceğiniz, hangi büyü ne için yapılır? Büyü seçimi nasıl yapılır gibi sorularınıza yardım edecek türden bir makale olacaktır. Site içerisinde yorumlarda bulunan ve sizleri önerilen medyumlara yönlendiren ziyaretçilerin yorumlarından faydalanabileceksiniz.

Büyü seçimi hangi durumlara göre yapılır?

Büyü seçimi genel olarak sorununuzun ne olduğuna bağlı olarak çözüm odaklı bir çalışma yapılacak büyüyle seçimi gerçekleştirilir. Bu seim sizin büyüyle sonuç alabilmeniz için çok önemlidir. Ayrıca hızlı ve etkili olmasını belirleyecektir. Burada sizin yapmanız gereken şey sorununuzun en ufak bile ayrıntısını bir kağıda dökmeniz ve medyuma aynı şekilde aktarmanızdır. Ancak çözüme daha hızlı böyle ulaşılmaktadır.

Mesela aşık etme büyüsü çok önemli bir büyü seçimi gerektirir!

Aşık etme büyüsü yapılmadan önce büyü bakımı ile birlikte yapılacak ikişinin iradesi ölçülür. Bu bakım ve irade testi kişinin büyüye ne zaman yenik düşeceğini söylemektedir. Medyum büyü bakımı yaparken en çok dikkat ettiği şey budur. Size yanlış bir bilgi vermekten kaçınır ve kesinlikle yalana bulaşmaz. Bir büyü tutmayacaksa ya bunu farklı bir çalışma ile değiştirir, yada büyüyü kapatır. Buda sizin için hayırlı olanıdır. Çünkü bazı insanlarda koruma, karma potansiyeli yüksektir. Bu nedenle büyü bakımı çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir